Ускладнень і черг на ПП «Шегині – Медика» сьогодні немає – прикордонники

Ускладнень і черг на ПП «Шегині - Медика» сьогодні немає - прикордонники

Рух усіх категорій транспорту у пункті пропуску "Шегині – Медика" на кордоні з Польщею відбувається у звичному режимі.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, коментуючи інформацію про можливе блокування польськими фермерами руху у цьому ПП, передає Укрінформ.

"Рух усіх категорій транспорту – і вантажівок, і автобусів, і легкових автомобілів – відбувається в нормальному режимі в обох напрямках, як на виїзд з України, так і в бік України. Ніяких ускладнень і черг на даний момент на цьому напрямку немає", – сказав Демченко.

Він зазначив, що ДПСУ постійно перебуває в контакті з польськими прикордонниками, проте наразі немає чіткої інформації про дії протестувальників 9 червня у цьому пункті пропуску.

Водночас речник наголосив, що громадянам слід бути готовими до можливих акцій польських фермерів і, можливо, обрати інший напрямок для перетину кордону.

Як повідомлялося, Державна прикордонна служба України поінформувала про можливе блокування руху польськими фермерами в пункті пропуску "Шегині – Медика", яке може розпочатися о 10:00 9 червня і тривати до кінця вересня.

www.ukrinform.ua