Консультативна рада бізнесу допомагатиме уряду із залученням інвестицій в Україну

Консультативна рада бізнесу допомагатиме уряду із залученням інвестицій в Україну

Представники Консультативної ради бізнесу (Business Advisory Council) консультуватимуть уряд щодо покращення бізнес-клімату, залучення інвестицій в приватний сектор та подолання перешкод на шляху до ведення бізнесу в Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Компанії, які увійшли у Business Advisory Council вже зараз активно підтримують Україну. Тепер вони ще й об’єднають зусилля. Вірю, що це об’єднання бізнес-лідерів допоможе зміцнити інвестиційний клімат в Україні та залучити інвестиції до приватного сектору. Ми віримо, що консультаційна рада сфокусується на практичних, вимірюваних результатах, зокрема сприятиме втіленню конкретних інвестиційних проєктів”, — зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Зокрема, очікується, що представники Business Advisory Council консультуватимуть уряд щодо перешкод на шляху до ведення бізнесу в Україні для інвесторів і щодо шляхів подолання цих перешкод. Передовсім, як інтегрувати Україну у глобальні ланцюги постачання, допомогти українським компаніям вийти на світові ринки, що Україна може зробити, щоб пришвидшити інвестиції в такі пріоритетні сфери, як енергетика.

«Для нас важливо змінити сприйняття України інвесторами. Попри вторгнення чимало компаній інвестують в Україну. Звісно, бізнес стикається із проблемами. Наша мета, спільно із учасниками Business Advisory Council, напрацьовувати шляхи подолання перешкод, із якими стикаються інвестори, що хочуть вийти на український ринок. Підтримка розвитку бізнесу — безумовний пріоритет уряду, і я впевнена, що залучення представників великих глобальних компаній до покращення бізнес-середовища в Україні, цьому сприятиме”, — додала Свириденко.

Як повідомлялось, представники провідних світових компаній та бізнес-асоціацій з США, Канади, Великої Британії, Норвегії, країн ЄС та України, які зацікавлені інвестувати в українську економіку, створили Консультативну раду бізнесу (Business Advisory Council). До складу Консультативної ради бізнесу увійшли майже два десятки керівників провідних світових компаній та бізнес-асоціацій з різних країн. Зокрема, серед них є такі, як McDonald’s, Siemens Energy, Kawasaki Heavy Industries та Lloyd's of London, Genesis, Northrop Grumman International, Orange Polska, Inditex, Canadian Imperial Bank of Commerce, Egis, Confindustria, VNO-NCW, Конфедерація промисловості та роботодавців Нідерландів, Норвезька конфедерація підприємств, Business Sweden.

Фото: Мінекономіки

www.ukrinform.ua