Що буде з організмом, якщо не їсти суп: цікавий факт

Чи потрібно їсти суп щодня / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

“Суп – це головний вид їжі для здорової людини. Шкода супу для шлунка мінімальна”. Подібний наратив у різних інтерпретаціях трапляється скрізь, від виховання батьків до книжок із правильного харчування та дієтології.

Однак пізнання в цьому питанні у більшості досить поверхневі. Не кожен зможе відповісти на запитання: чи корисний суп насправді, спираючись на докази і факти, а не на припущенні міркування. У цій статті УНІАН розповість, чи корисний суп для шлунка насправді.

 • Користь і шкода супу для шлунка
 • Чи потрібно їсти суп щодня – Комаровський дав відповідь
 • Чому в Європі не їдять суп – реальна причина
 • Користь і шкода супу для шлунка

  Оскільки суп – це одна з найдавніших форм їжі, виникає питання: що буде з організмом, якщо не їсти суп? Вченими поки що абсолютно точно не доведено, чи буде гастрит, якщо не їсти суп, або чи потрібно їсти суп щодня для уникнення захворювань шлунково-кишкового тракту. Але зате відомо, що суп є лідером серед усіх інших страв за легкою засвоюваністю і потенціалом корисної дії. А ось чи обов’язково їсти суп щодня? Не обов’язково, але виходячи з індивідуальних потреб організму, вкрай бажано.

  Відео дня

  Чи потрібно їсти суп щодня – Комаровський дав відповідь

  Сучасна медицина не дає чітких інструкцій щодо того, скільки разів на тиждень можна їсти суп. Перші страви часто допомагають вибудувати правильний обмін речовин в організмі і створити ідеальну харчову карту. Найпростіші експерименти з раціоном допоможуть вам визначити, чи обов’язково їсти суп щодня, а також відповісти на питання збалансованого харчування без зайвих труднощів.

  Щодо того, чи обов’язково їсти суп – Комаровський, як найвідоміший лікар України, дав чітку відповідь. Доктор стверджує, що суп не довів своєї незаперечної корисності, але й не зміг її спростувати. Однак слід пам’ятати – хороший той раціон, який найбільш повноцінно відповідає на запити вашого організму і життєвих потреб.

  Чому в Європі не їдять суп – реальна причина

  Чи ставили ви коли-небудь запитання, чому в Європі не їдять суп? Звичайно, існує величезне розмаїття європейських перших страв, і вони часто посідають провідні місця в раціоні людей, проте культура постійного вживання супу більше спрямована на унікальність конкретної страви, а не на “комплексний обід” часів СРСР. Крем супи, холодні супи та інші подібні варіації перших страв радикально відрізняються від звичних для нас, що і створює припущення відсутності європейських супів у “стандартному” розумінні.

  Вас також можуть зацікавити новини:

 • Ця риба найкорисніша для здоров’я шкіри, серця та кісток: 10 переваг
 • Дієтолог назвав найкорисніший йогурт: на що звертати увагу
 • Скільки кави потрібно на одну чашку: золотий стандарт ідеального напою
 • www.unian.ua

  Exit mobile version