Усі бачать курей, а треба знайти хитрого півня за 7 секунд: підступна головоломка

Слід знайти хитрого півня менш як за 10 секунд / колаж з фото pixabay.com та УНІАН

Для того, щоб мислити логічніше, а також швидше виконувати завдання, під час яких необхідно демонструвати неабияку зібраність, можна братися за візуальні загадки на логіку, які можуть принести користь і дітям, і дорослим.

Свіже підступне завдання-головоломка таке – треба серед великої кількості курей, а також кількох півнів, знайти саме хитрого півня. Щоб правильно розв’язати завдання, треба не лише згадати, як відрізнити півня від курки, а й визначити, якого ж саме півня можна назвати хитрим.

Щоб перемогти, слід уникати непотрібної дії, яка просто відбере ваш час, – не рахуйте курей та півнів. Спробуйте відразу “вирахувати”, що може бути ознакою хитрості одного з півнів, якого вам вдасться помітити на зображенні.

Відео дня

Треба менш як за 10 секунд розшукати хитрого півня / колаж УНІАН

Зараз ми пояснимо, де був півень, якого потрібно було знайти, і чого ж його можна назвати хитрим. Один з півнів “заховався” за однією з курок, і саме його назвали хитрим. Хитрий домашній птах знаходиться у верхній частині оптичної загадки.

Хитрим назвали півня, який “заховався” за куркою / колаж УНІАН

Цікаві новини – сьогодні це варте уваги

Раніше УНІАН розмістив дуже складну головоломку, на якій зображено велику кількість туканів, а розшукати потрібно пелікана. На виконання завдання треба витратити лише 7 секунд.

www.unian.ua

Exit mobile version