Є що подивитися і комфортно жити: названо найкраще місто для життя в Європі

Є що подивитися і комфортно жити: названо найкраще місто для життя в Європі

Столиця Австрії може похвалитися безліччю неймовірних пам’яток архітектури / колаж УНІАН, фото УНІАН / Марина Григоренко, ua.depositphotos.com

Дослідження вже третій рік поспіль обирають Відень найзручнішим містом для життя та відпочинку не лише в Європі, а й у світі. Окрім того, до списку найкращих міст ще увійшли Копенгаген (Данія), Цюрих та Женева (Швейцарія), повідомив портал Express. 

“Західна Європа залишається найбільш придатним для життя регіоном з Копенгагеном, Цюрихом і Женевою в рейтингу топ-10 найкращих міст. Однак, згідно з Глобальним індексом комфорту життя EIU, Відень третій рік поспіль зберігає свій титул найзручнішого міста у світі. Цей індекс життєздатності враховує п’ять важливих аспектів життєздатності міста: стабільність, охорона здоров’я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура”, – йдеться у матеріалі. 

Зазначається, що столиця Австрії може похвалитися безліччю неймовірних пам’яток архітектури, які не можна пропустити. Одні з найвизначніших місць – собор Святого Стефана, музей Зигмунда Фрейда та театр опери та балету Staatsoper. Окрім того, ви будете в захваті від унікальної кулінарної сцени Відня, де зможете скуштувати віденські шніцелі. 

Відео дня

“Для любителів мистецтва Відень пропонує понад 100 художніх галерей, які щорічно відвідують понад вісім мільйонів відвідувачів. Загалом, багата історія Відня відчутна, адже він був домом для таких легендарних діячів, як Людвіг ван Бетховен, Франц Кафка та Вольфганг Амадей Моцарт”, – відзначило видання.

Express наголосив, що взимку місто не менш красиве, адже тоді вбирається в сліпучі вогні, святкові прикраси і велику кількість чудових різдвяних принад. 

Окрім того, дослідження стверджують, що до списку міст з найкращим рівнем життя, також входять міста США, зокрема Лос-Анджелес і Нью-Йорк. Хоч вони займають нижчі позиції, але можуть похвалитися високими середніми показниками в освіті, інфраструктурі та культурі.

Крім того, дослідники звернули увагу на канадські міста. Йдеться про Ванкувер і Калгарі, які посідають сьоме та п’яте місце відповідно. 

Відпочинок в Європі – останні новини

Як раніше писав УНІАН, Європу атакують небезпечні комарі, що розносять лихоманку денге. Азійських тигрових комарів виявили вже в 13 європейських країнах, більшість із яких є надзвичайно популярними серед туристів у сезон літніх відпусток, коли комарі особливо активні.

www.unian.ua