Кількість пасажирів далекого сполучення зросла на 23% – Укрзалізниця

Кількість пасажирів далекого сполучення зросла на 23% - Укрзалізниця

АТ «Укрзалізниця» за 6 місяців 2024 року перевезла у далекому сполученні 1,1 млн пасажирів, на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила пресслужба компанії у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Завдяки роботі над зручними сполученнями та хабовими перевезеннями зросли показники в міжнародних напрямках: за 6 місяців цього року в міжнародному сполученні проїхало 1,1 млн пасажирів у порівнянні з близько 890 тис. за аналогічний період минулого року», – йдеться в повідомленні.

Загалом за вказаний період послугами Укрзалізниці скористалися 13,3 млн пасажирів, на 2,4 млн більше минулорічних результатів.

В УЗ також повідомляють, що загальна вчасність поїздів внутрішнього сполучення становила 92%. Українським залізничникам вдалось втримати цей показник попри ворожі обстріли інфраструктури, перебої з електроенергією, які потребували оперативного переходу на дизельну тягу, а також в активний період ремонтів інфраструктури та "ремонтні вікна". 

Загальний показник задоволеності пасажирів поїздкою по півріччю становив 67%, що на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У швидкісних поїздах цей показник становить 79%. Стабільно найвищим тримається показник задоволеності поїздкою у пасажирок жіночих купе – 88%.

Крім того, УЗ збільшила кількість пасажирів, які перевозяться одним вагоном, на 11%, у швидкісному сполученні – на 21%. Для цього в компанії довелося адаптувати маршрутну сітку, мінімізувати простої вагонів між рейсами, гнучко перелокувати рухомий склад під найбільш популярні маршрути тощо.

Як повідомлялося, Укрзалізниця перевезла у червні 2,5 млн пасажирів, що на 18% більше, ніж минулорічного червня. У неділю, 30 червня, кількість перевезених пасажирів була рекордною з початку повномасштабного вторгнення – 100 тис. за добу.

Фото: Укрзалізниця

www.ukrinform.ua