Як розпізнати приховану агресію: 7 фраз, які тільки здаються нешкідливими

Приховану агресію буває складно розпізнати / колаж УНІАН, фото pixabay.com, ua.depositphotos.com

Фахівці виділили фрази, які зазвичай використовують пасивно-агресивні люди, щоб підірвати вашу впевненість у собі, пише Hack Spirit.

“Насправді, їх може бути досить складно розпізнати, оскільки ці люди вміють тонко підривати авторитет інших. Вони використовують певні фрази, які на перший погляд можуть здатися нешкідливими, але мають глибший, руйнівний сенс”, – ідеться в публікації.

7 фраз, що знижують упевненість

“Ти занадто чутливий”. Коли хтось каже вам, що ви занадто чутливі, може здатися, що він просто констатує своє спостереження. Але не обманюйте себе. Ця фраза часто використовується, щоб відмахнутися від ваших почуттів і змусити вас засумніватися у своїх емоційних реакціях.

Відео дня

“Я просто пожартував”. Використовується як маскування для образливих коментарів. Це пасивно-агресивний спосіб принизити вас, а потім перекласти на вас провину за те, що ви не змогли зрозуміти “жарт”.

“Якби я був на твоєму місці…”. Ця фраза неявно має на увазі, що вони знають краще за вас. Що їхня точка зору або спосіб розв’язання проблем кращий. І це може стати справжнім ударом по вашій упевненості.

“Не сприймай це на свій рахунок”. Цю фразу часто використовують, щоб пом’якшити удар критики або негативних відгуків. Людина, по суті, дає собі свободу говорити образливі речі, не замислюючись про те, як це вплине на вас. Це спосіб зняти з себе будь-яку провину або відповідальність за свої слова чи дії.

“Без образ, але…”. Занадто поширена прелюдія до чогось, що, ймовірно, буде образливим.

“Ти не зрозумієш”. Коли хтось використовує цю фразу, він намагається тримати вас на відстані, щоб ви почувалися гірше. Їхня нездатність ефективно спілкуватися або небажання ділитися не визначають вашу цінність або вашу здатність розуміти.

“Це всього лише твоя уява”. Ця фраза дійсно може підірвати вашу впевненість. Це ставить під сумнів вашу реальність і змушує вас сумніватися у своєму сприйнятті.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, як не зважати на думку оточуючих і стати щасливішим.

www.unian.ua

Exit mobile version