Зі спецрахунку Нацбанку на потреби оборони вже перерахували понад ₴34 мільярди

Від початку війни зі спеціального рахунку, відкритого Національним банком України, на потреби оборони перераховано понад 34 млрд гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Загалом з початку війни зі спецрахунку на потреби оборони Національний банк перерахував понад 34 млрд грн, у лютому 2024 року – понад 846 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Станом на 1 березня 2024 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки сил оборони 24 лютого 2022 року, становить понад 1,6 млрд грн. За минулий місяць на спецрахунок надійшло майже 675 млн грн. Загалом від початку війни на спецрахунок надійшло понад 35,5 млрд грн в еквіваленті.

Кошти перераховували як громадяни та підприємства України, так і міжнародна спільнота (зокрема зі США, Великої Британії, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, Швейцарії, Норвегії, Австралії, Франції, Канади, Болгарії, Гонконгу та ще багатьох країн світу). З-за кордону в іноземній валюті надійшло понад 15,8 млрд грн в еквіваленті.

Як повідомлялося, Національний банк України змінив номери рахунків для зарахування коштів у доларах США на підтримку Збройних сил України та для гуманітарної допомоги.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version