Ці 6 звичок роблять вас нещасними: як їх позбутися

Ці звички роблять нас нещасними / фото ua.depositphotos.com

Нещастя – це поєднання багатьох складних факторів, від нашого соціально-економічного походження до нашої сімейної динаміки, генетики, удачі, таланту, інтелекту та контексту.

Як пише журналіст Малкольм Гладуелл у книзі Outliers, “Успіх – це не збіг випадковостей. Він виникає внаслідок передбачуваного та потужного набору обставин і можливостей”.

Втім, наше щастя лише в наших руках. Але інколи ми робимо те, що віддаляє це відчуття й робить нас нещасливими, пише Hack Spirit. Хоча ваші звички є лише частиною цього процесу, вони справді відіграють величезну роль. Тому, якщо ви відчуваєте глибоке нещастя в житті, виною цьому можуть бути ці 6 звичок.

Відео дня

1. Ви очікуєте, що мотивація з’явиться перед кожною дією

Перша колосальна помилка багатьох нещасних людей полягає в тому, що вони припускають, що діям може передувати лише мотивація. Якщо ви не відчуваєте мотивації, це все. Кінець історії. Замість того, щоб піти в спортзал, ви в кінцевому підсумку валяєтеся на дивані.

Річ у тім, що зробити перший крок часто найважче. Часто вам не потрібна мотивація, щоб діяти. Вам просто потрібно зтиснути зуби і проштовхнутись, або змусити свій мозок співпрацювати. Менше думайте і більше дійте.

2. Коли ви відчуваєте відчай і депресивний стан, ви активно їх поглиблюєте

Чи знаєте ви те відчуття, коли ви лежите в ліжку і переглядаєте застосунок для доставки їжі, навіть якщо на кухні багато продуктів? Частіше за все, ви насправді не настільки виснажені. Ви просто відчуваєте себе невмотивованим.

Але замість того, щоб зробити щось, щоб підняти собі настрій, від прийняття душу чи танців у своїй спальні до приготування обіду та прогулянки, ви поглиблюєте свої депресивні настрої.

Індивідуальне щастя багато в чому залежить від ваших щоденних звичок. Якщо ви помічаєте, що перебуваєте в режимі ледачого і незадоволеного, зробіть з цим щось.

3. Ви мрієте, але не прагнете

Говорячи про дії, я знаю занадто багато людей, які говорять балачки, але не діють. У них можуть бути чудові мрії подорожувати світом, почати бізнес або змінити роботу, і вони витрачають багато часу на роздуми про різні шляхи, якими вони можуть піти в житті.

Але коли справа доходить до справи, вони залишаються там, де є. Нерухомо. Комфортно. Жалюгідно.

Якщо ви не перетворите свої мрії на цілі, вони залишаться мріями. Складіть конкретні плани. Робіть маленькі кроки вперед, день за днем.

4. Ви робите те, що від вас очікують, а не те, що справді хочете

Ви могли б подорожувати світом, але що це дасть для вашої кар’єри? Ви можете розпочати малий бізнес, але що б ви робили, якби він зазнав краху? Що б люди подумали про вас і вашу життєву траєкторію? 

Для багатьох людей дослухатися до своєї інтуїції та слідувати своїм мріям не суперечить тому, що очікує від нас суспільство. Але для інших це зовсім не так.

Іноді вам потрібно відійти від норми суспільства, щоб досягти справжнього щастя. Те, що про вас думають інші люди, це їх особиста справа. Ваше завдання – робити те, що вважаєте за потрібне.

5. Ви недооцінюєте свої таланти та навички

Чому б тобі не піти за тим, чого хочеш? Що вам заважає? Ви можете почуватися розгубленими, не знаючи, яка ваша мета в житті . Ви можете мати кілька варіантів, але не зовсім впевнені, як досягти цих цілей.

Як би там не було, існує велика ймовірність того, що ви недооцінюєте власні знання, навички та таланти.

Впевненість – половина успіху. Ви завжди можете здобути нові навички поступово. Якщо ви чогось не знаєте, ви завжди можете дослідити це. Уміння вірити в себе – головна складова коктейлю успіху.

6. Ви прислухаєтеся до свого страху, а не до інтуїції

Дуже часто нещастя народжується через страх. Страх і щастя можуть співіснувати. Важливо те, чи вирішите ви йти вперед, попри цей страх, чи здастеся і залишитесь у своїй зоні комфорту.

Щоразу, коли вам потрібно прийняти важливе рішення, яке може змінити ваше життя, у вашій свідомості лунають два голоси: ваш страх і ваша інтуїція.

Ключ до довготривалого щастя – діяти відповідно до своєї інтуїції. Піддатися страху легко. Слідкуючи за інтуїцією. Це важко. І так воно того варте.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що допоможе зберегти вашу пару. Психологи назвали 5 простих способів покращити стосунки.

www.unian.ua

Exit mobile version