Чоловік знайшов потаємну кімнату у власному будинку та був здивований після побаченого

Натомість господар будинку знайшов багато коробок, які були повними / фото ua.depositphotos.com

Чоловік досі перебуває під враженнями після того, як знайшов таємну кімнату на горищі свого будинку під час утеплення. Зокрема про цю кімнату господарю повідомили робітники, заохочуючи його зняти гіпсокартон, аби дослідити її, передає Mirror.

Коли чоловік зазирнув всередину кімнати, то побачив багато коробок, до яких не торкалися з 1960-х років. 

“Один з робітників запитав, чи я знав, що там є кімната нагорі. Я й гадки не мав. Тож ми розрізали гіпсокартон, і там були стоси коробок з 60-х років. Наче тонни коробок. І всі вони були повні! Я відкрив їх, сподіваючись знайти якісь круті речі. А вони були повні довбаних шишок! Один з найбільших обломів у моєму житті”, – розповів він у соцмережі Reddit.

Відео дня

Проте такий таємний простір виявився не єдиним, який чоловік знайшов у своєму будинку, оскільки близько року тому він натрапив на зачинену шафу під сходами. 

“Насправді ми знайшли дві таємні кімнати. Одна з них була просто кімнатою під сходами, яка була закрита. У ній були іграшки з 70-х років”, – додав він.

Один користувач, коментуючи його допис, зазначив: “Коли я був молодшим, моя сім’я ходила збирати шишки і зберігала їх на горищі. Ми використовували їх для розпалювання взимку”.

Інший користувач запитав: “Хіба це не буде великою пожежною небезпекою зберігати їх на горищі? Вони дуже швидко загоряються”.

Третій користувач сказав: “Чому люди не зберігають дбайливо збережені копії Супермена, перше видання, або хоча б стопку ювелірних прикрас. На біса зберігати шишки?”.

Ще одна людина написала: “Напевно, їх збирали для виробів. Можливо, для різдвяних прикрас”.

Археологічні знахідки – останні новини

Як писав УНІАН, в Єгипті археологи знайшли стародавній форт віком близько 3 тисяч років, який використовували для захисту від вторгнення племен “морських народів” зі східної частини Середземномор’я.

Також у Болгарії було знайдено п’ять золотих монет, датованих часом імператора Юстиніана Великого (правив з 527 по 565 рр. н. е.), за якого Візантійська імперія досягла найбільшого географічного розширення в середині шостого століття, після падіння Західної Римської імперії.

www.unian.ua

Exit mobile version