Скільки кроків потрібно проходити на тиждень, щоб довше жити: нове дослідження

Скільки кроків потрібно проходити, щоб довше жити / фото ua.depositphotos.com

Залишатися активним, наскільки це можливо, є ключовим компонентом будь-якого здорового способу життя. І така проста річ, як ходьба, безсумнівно, може мати позитивний вплив на ваше фізичне здоров’я, пише mensjournal.com.

Нове дослідження, опубліковане Лондонською школою економіки та платформою здоров’я і благополуччя Vitality Global, показало, що ходьба по 5000 кроків тричі на тиждень протягом двох років може збільшити тривалість життя людини до трьох років. Це також може знизити витрати на медичне обслуговування пішоходів майже на 13%.

Зазначається, що в рамках дослідження вчені створили “Індекс життєвих звичок”, у якому проаналізовано поведінку та звички одного мільйона учасників у Великій Британії та Південній Африці в період з 2013 по 2023 рік.

Відео дня

“Метою було знайти найкращі способи для людей формувати і підтримувати здорові звички протягом усього життя і зруйнувати наукові дані про те, як ці звички можуть призвести до більш тривалого та повноцінного життя”, – йдеться в публікації.

Засновник Discovery Vitality Адріан Гор зазначив, що здорові звички можуть істотно поліпшити якість і тривалість життя:

“Наші дані показують, що цей вплив не тільки суттєвий, а й поширюється на різні віки, фактори ризику та стан здоров’я. Підтримання невеликої кількості фізичної активності має довгострокові наслідки для здоров’я. Краще розуміння механізмів звичок може стати потужним способом поліпшення індивідуального здоров’я та розвитку наших систем охорони здоров’я, щоб зробити профілактику пріоритетом”.

Генеральний директор Vitality UK Невілл Куповіц додав, що дане дослідження ясно показує силу невеликих поведінкових змін і значний вплив, який вони можуть мати на здоров’я та благополуччя:

“Прийняття послідовних кроків для формування здорової звички є ключовим моментом, і з цих даних ми бачимо, що починати ніколи не пізно. Такий підхід до звичної фізичної активності та вправ може повністю змінити та покращити наше колективне здоров’я”.

Що стосується подальших дій, професорка Лондонської школи економіки Джоан Коста-Фонт закликала представників уряду приділити пріоритетну увагу більш важливим потребам суспільства в галузі охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше було названо 5 вправ, які ніхто не любить, але вони найкорисніші.

www.unian.ua

Exit mobile version