Підготовка до зими включає декілька конкретних кроків.
Зима з кожним днем стає все ближчою, а на тлі похмурих прогнозів, варто завчасно підготуватися до холодного сезону. Дуже актуальними є поради, як зробити домівки теплими та затишними.
Як пише Еxpress, економка п’ятизіркового готелю The Grand York Ліза Вільямс поділилась, як готує своє житло до зими. Зокрема, вона радить в першу чергу глибоко почистити всі свої килими.
“Килими та доріжки слід помити шампунем, пропилососити та очистити парою, щоб видалити пил, алергени та накопичення бруду. Це особливо важливо в холодні зимові місяці, оскільки вікна більшу частину часу залишаються закритими, затримуючи більше частинок у приміщенні”, – пояснила Ліза.
Відео дня
Це також дасть відчуття свіжості та дозволить позбавитись залишків літнього пилку, який може продовжувати дратувати алергіків. Наступний крок – видалення пилу та очищення вентиляційних отворів, а також радіаторів. Накопичення пилу в цих місцях може вплинути на потік повітря. Тримаючи ці об’єкти чистими, можна покращити їхнє нагрівання. Жінка радить очистити всі вентиляційні отвори, радіатори та повітряні фільтри від пилу.
“Це також зменшує кількість алергенів, які циркулюють у повітрі, що важливо взимку під час сезону застуди та грипу. Це завдання, безперечно, не слід ігнорувати під час перегляду вашого центрального опалення, оскільки це не тільки допоможе вам заощадити на споживанні енергії, але також запобіжить, щоб у будинку не було запаху горілого пилу, який може з’явитись, якщо пропустити це завдання”, – зазначила Ліза.
Важливо помити вікна та підвіконня. Це дозволить пропускати якомога більше світла у похмурі зимові дні. Вона радить змішати у відрі два літри води та чайну ложку засобу для миття посуду. Крім того, для миття можна використовувати оцет та теплу воду.
Початок сезону також є ідеальним часом для встановлення зимових предметів для дому. Ліза порекомендувала покласти в під’їзді міцний килим та біля дверей – скребок для взуття, щоб заносити менше бруду у помешкання.
“Якщо у вас є певна кімната, яка схильна до відчуття холоду та вогкості, інвестування в осушувач — це фантастичний варіант, який може значно змінити відчуття в просторі. Зберігання кімнат без протягів також може допомогти, тому пристрої для запобігання протягу для внутрішніх дверей є обов’язковими”, – каже жінка.
Як писав УНІАН, існують 8 речей, яких краще не зберігати у спальні.
Експерти розповіли, як часто потрібно міняти подушки і чому це дуже важливо
Коментувати