Роботодавці не встоять: екскерівниця Google розповіла, як отримати роботу мрії

Від резюме може залежати результат співбесіди / фото – Unsplash

Цікаве резюме може значно збільшити шанси кандидата на отримання омріяної посади. Екскерівниця Google Дженні Вуд розповіла, на що вона звертала увагу на співбесідах насамперед, пише CNBC.

У виданні поділилися, що зараз Вуд дає поради щодо кар’єри у своєму блозі. Вона планує випустити книгу “Дика сміливість”, яка буде присвячена досягненню цілей, у березні 2025 року.

За словами екскерівниці Google, вона виокремлює два “зелені прапори”, які мають бути в резюме кандидата. Вона зазначає, що такі люди мають більше шансів отримати роботу мрії.

Відео дня

Вуд цінує, коли в резюме під назвами посад є короткі маркери, особливо якщо вони не виходять за межі одного рядка, підкреслили у виданні. Вона вважає, що стислість важлива для кандидата, оскільки це свідчить про те, що така людина розуміє свої найкращі якості.

“Це показує таку проникливість, і це показує, що ви жорстокі, чи не так? Ви вирізаєте те, чого там бути не повинно. Це також показує, що ви уважні до людини, яка читає ваше резюме”, – написала Вуд у своєму блозі.

Також екскерівниця Google радить додати щось незвичайне до свого резюме. За її словами, так можна виділиться на тлі багатьох кандидатів.

Вуд навела як приклад невеликі малюнки кексу або мікрофона в розділі “захоплення”, які підкреслюють креативність людини. Вона згадала, як одна жінка на ім’я Карлі подала заявку на роботу в Google, а останній рядок у її резюме свідчив: “Вона постійно шукає ідеальний рецепт вівсяного печива з родзинками”.

“У конкурентному пулі кандидатів, де праворуч і ліворуч від вас багато людей з однаковими навичками, освітою, досвідом і родоводом, особистість стає вирізняючим фактором”, – пояснила Вуд.

Інші поради щодо пошуку роботи

Раніше експерти назвали сфери діяльності, в яких кандидати на роботу без вищої освіти можуть отримувати вищі зарплати, ніж люди з дипломами. Деякі роботодавці впевнені, що особисті якості кандидата важливіші за його освіту.

Крім того, експертка з працевлаштування розповіла, що не слід робити на співбесіді. За її словами, коли ви проходите співбесіду, варто дотримуватися певних правил.

www.unian.ua

Exit mobile version