У разі вигорання людина може дозволити собі залишитися в ліжку весь день, зазначила експерт.
Дізнавшись, яка правильна поза для сну, варто з’ясувати, скільки ж можна бути в ліжку після пробудження.
Немає чіткого правила щодо того, скільки можна просто валятися під ковдрою, але “хороший поріг”, – це 30 хвилин, публікує слова доктора, спеціаліста з медицини сну і доцента кафедри неврології в Школі медицини Університету Дьюка Марджорі Солтіс The New York Times. “Якщо ви прокидаєтеся і почуваєтеся добре, і це частина вашого розпорядку дня, вам не потрібно зупинятися”, – вважає експерт. Вчена підкреслила, що необхідно прислухатися до свого тіла.
За словами доцента кафедри психології в Університеті Ферлі Дікінсона, психолога сну з Manhattan Therapy Collective Елеонори МакГлінчі, якщо людина хоче залишатися в ліжку весь день, оскільки відчуваєте вигорання, то варто це зробити і не засмучуватися.
Відео дня
“Але якщо це починає викликати у вас депресію або занепокоєння, або змушує вас піти з роботи і стати менш функціональним, тоді вам потрібно відступити”, – наголосила експерт.
Ось як краще заснути – проста порада
Тренер зі сну Макс Кірстен говорив, що сон може покращитися завдяки споживанню перед сном ананаса чи його соку.
Експерт зазначав, що в цьому смачному фрукті є речовини, які дають змогу відчути організму сонливості, заспокоєння та розслаблення. Експерт зазначив, що в ананасі міститься триптофан – амінокислота, завдяки якій, зокрема, у мозку людини підвищується рівень гормону, який дає сигнал про початок сну (це мелатонін).
Коментувати