Чому Трамп визнав бажання Росії окупувати Україну? Пояснення Михайла Подоляка

Визнання Дональдом Трампом того, що Росія прагне окупувати всю територію України, було націлене на внутрішнього слухача Сполучених Штатів Америки.

Чому Трамп визнав бажання Росії окупувати Україну? Пояснення Михайла Подоляка

Визнання Дональдом Трампом того, що Росія прагне окупувати всю територію України, було націлене на внутрішнього слухача Сполучених Штатів Америки, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на PolitExpert.

Слова Трампа як стратегія для США

Подоляк підкреслив, що Російська Федерація дійсно мала намір захопити всю територію України, і це підтверджується даними аналітичних центрів як США, так і інших країн. Однак ефективний опір з боку України серйозно змінив ці плани.

“Але Трамп… він працює на внутрішній ринок США. Його заяви не розраховані на Україну чи українців, вони орієнтовані виключно на американський політичний ринок. Його мета — пояснити, чому немає швидких результатів у війні, яка відбувається на європейському континенті”, — пояснив Подоляк.

Риторика Трампа і його електоральна підтримка

Радник Офісу президента зазначив, що Трампу важливо пояснити американцям, чому США не змогли швидко вплинути на ситуацію з війною в Україні. Тому він намагається пояснити складнощі через риторику, де Росія описується як потужна, ресурсна та мілітарна країна, з якою важко боротися. Подоляк вважає, що такі заяви спрямовані на отримання підтримки у виборців США.

Переговори США щодо завершення війни

Протягом останніх кількох місяців США активно проводили переговори з Україною та Росією, намагаючись знайти шлях до припинення війни. Вашингтон запропонував Україні ініціативу щодо повного припинення вогню, на що українська сторона одразу погодилася. Росія, в свою чергу, висунула власні умови і намагалася розпочати нові переговори, що призвело до фіктивних “перемир’їв”.

Пізніше Росія погодилася на “енергетичне перемир’я”, але ці угоди були порушені російськими військовими. Як повідомляв голова Офісу президента України Андрій Єрмак, Україна проводила переговори з міжнародними партнерами, включаючи США, ЄС, країни Північної Європи та Балтії, обговорюючи можливість 30-денного перемир’я.

Раніше ми писали про те, що Трамп вимагає постійного припинення вогню.

Exit mobile version