У Київському зоопарку з’явилися пташенята королівських фазанів

У Київському зоопарку народилися пташенята королівських фазанів — малюки з’явились на світ попри війну.

У Київському зоопарку з’явилися пташенята королівських фазанів

Попри складні обставини, пов’язані з війною, у Київському зоопарку сталась справжня подія — народилися пташенята у родині королівських фазанів. Установи, де мешкають тварини, щоденно стикаються з викликами, але життя продовжується навіть у таких умовах, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на PolitExpert.

Малюки народилися під гуркіт війни

За словами представників зоологічного парку, мама-фазанка витримала весь інкубаційний період у 24 доби, не зважаючи на загрози та шум повітряних тривог. Її стійкість та відданість стали справжнім прикладом турботи про потомство. Батьки разом навчають пташенят першим навичкам виживання, демонструючи природну єдність родини.

Спеціальний корм для здорового зростання

Орнітологи зоопарку потурбувалися і про харчування. Для забезпечення здорового розвитку пташенят вони розробили натуральний корм, збагачений вітамінами. Завдяки цьому пташенята ростуть активно й гармонійно, адаптуючись до нових умов.

Знайомство у Фруктовому саду КиївЗоо

Спостерігати за розвитком новонароджених фазанів можна безпосередньо у зоопарку — пташенята мешкають у Фруктовому саду. Там відвідувачі мають змогу побачити рідкісне пташине сімейство, а також дізнатися більше про їхній спосіб життя.

Рідкісні птахи з’являються і в інших регіонах

Нещодавно стало відомо про повернення пеліканів до території колишнього Каховського водосховища. Після руйнації Каховської ГЕС у червні 2023 року, регіон перетворився на сприятливе середовище для водоплавних птахів. Мілководдя, болотисті місця та тиша сприяли гніздуванню рідкісних видів.

Чому в Україні не зустріти чорних ворон

Окрему увагу фахівці приділили й воронам. Згідно з поясненням орнітолога, в Україні не мешкають звичайні чорні ворони. Те, що люди часто сприймають за них, насправді — сірі ворони. Ці птахи мають чорну голову, крила й хвіст, а тулуб — сірий. Вони активно пристосовуються до змін навколишнього середовища, харчуються дрібними гризунами, рибою, комахами і навіть залишками людської їжі.

Раніше ми писали про те, що у зоопарку Рівного прокоментували смерть левиці.

Exit mobile version