В Австралії сталася різанина в церкві. Поліція назвала напад терактом

Ілюстративне фото: поліція Австралії розглядає напад у церкві як теракт (GettyImagеs) Автор: Володимир Костирін

В місті Сідней (Австралія) внаслідок нападу із ножем під час служби в ассірійській церкві у понеділок поранення отримали чотири людини, у тому числі єпископ. Поліція сьогодні назвала інцидент терористичним актом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Sydney Morning Herald та Reuters.

За словами представників правоохоронних органів країни, напад у церкві Христа Доброго Пастиря у сіднейському передмісті Вейклі був терористичним актом, мотивованим підозрами в релігійному екстремізмі.

Додамо, що випадок спричинив сутички біля церкви між поліцією і розлюченим натовпом послідовників єпископа, які вимагали видати їм нападника. У понеділок поліція заарештувала підлітка на місці події і була змушена затримати його в церкві для гарантування його ж безпеки, поки натовп вірян збирався зовні.

Як зазначають австралійська преса, визнання урядом Нового Южного Південного Південного півострова терористичної атаки вчорашнього поранення в церкві дозволяє поліції використовувати надзвичайні повноваження під час розслідування.

Відповідно до терористичних законів Нового Уельсу, після призначення комісаром поліції та затвердження міністром поліції, офіцерам надаються спеціальні повноваження розслідувати напад, який стався, або запобігати нападу протягом наступних 14 днів.

Поліція може зупиняти та обшукувати людей і транспортні засоби, вимагати розкрити особи людей, заходити та обшукувати приміщення та транспортні засоби або встановлювати оточення, наприклад блокпост навколо цільової території – і все це без ордера.

Новина доповнюється…

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version