Сі Цзіньпін у Парижі заявив про пошук “хороших шляхів” завершення війни РФ проти України

Фото: лідер КНР Сі Цзіньпін (Getty Images) Автор: Володимир Костирін

Лідер Китаю Сі Цзіньпін, перебуваючи 5 травня у Парижі з візитом в межах свого європейського турне, висловився про пошук Пекіном “хороших шляхів” для завершення війни Росії з Україною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Le Figaro.

При цьому китайський лідер назвав повномасштабне вторгення РФ в Україну – “українською кризою”. Та відзначив вплив війни на європейське суспільство.

“Ми розуміємо потрясіння, яке українська криза спричинила для європейців. Китай не є джерелом цієї кризи, не є її стороною чи учасником”, – сказав Сі Цзіньпін.

Також китайський лідер висловив сподівання, що мир і стабільність “швидко повернуться в Європу”, і заявив про намір Пекіна “працювати з Францією та всім міжнародним співтовариством, щоб знайти хороші шляхи вирішення кризи”.

У французькій столиці Сі Цзіньпін завтра, 6 травня, продовжить зустрічі з президентом країни Еммануелем Макроном і президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн.

Раніше повідомлялося, що Макрон під час візиту до Парижа лідера КНР, який продовжує демонструвати свою підтримку російського диктатора Володимира Путіна, має намір виступити за комерційну “взаємність” та пошук вирішення війни РФ проти України.

Новина доповнюється…

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version