У Тбілісі двох протестувальників затримали за кримінальною статтею

За версією міліції, молоді люди разом з іншими учасниками мітингу навмисне пошкодили залізну захисну огорожу, встановлену біля входу до парламенту.

Протест проти прийняття закону про “іноагентів”. Тбілісі, 14 травня 2024 року

МВС Грузії затримало двох протестувальників біля будівлі парламенту у Тбілісі 14 травня за обвинуваченням у груповому завданні шкоди майну. 

Про це пише Ехо Кавказа.

За цей злочин передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.

За версією міліції, молоді люди разом з іншими учасниками мітингу навмисне пошкодили залізну захисну огорожу, встановлену біля входу до парламенту, застосувавши як фізичну силу, так і залізний предмет.

Підписуйтесь на наш Tелеграм канал

“МВС продовжує слідчо-оперативну діяльність з метою встановлення та затримання інших осіб, причетних до злочину”, ‒ зазначає видання.

Розслідування ведеться за статтею 187 КК Грузії – ушкодження чи знищення речі групою осіб.

Протест проти прийняття закону про "іноагентів". Тбілісі, 14 травня 2024 року

Протест проти прийняття закону про "іноагентів". Тбілісі, 14 травня 2024 року

  • 14 травня парламент Грузії ухвалив закон “про прозорість іноземного впливу” або про “іноагентів’ у третьому читанні.
  • Закон вимагатиме від недержавних організацій та ЗМІ реєструватися “провідниками іноземного впливу”, якщо вони отримують понад 20% фінансування з-за кордону. Тим, хто вимогу не виконає, загрожує штраф.
  • Критики документа, серед яких представники США та Європи, називають його аналогом російського закону про “іноагенти”, який влада використовує з репресивною метою.
  • На мітингу у цей день поліція затримала 13 осіб ‒ усім їм висунуто звинувачення в адміністративних правопорушеннях, дрібному хуліганстві та непокорі поліції. 

lb.ua

Exit mobile version