У Бундестазі заявили, що заморожування війни в Україні допомогло б тільки Росії

фото: лідер німецької Партії зелених Омід Нуріпур (Facebook) Автор: Валерія Поліщук

Лідер Партії зелених Омід Нуріпур різко відповів на пропозицію “заморозити” війну в Україні. Раніше таку ідею висунув лідер парламентської фракції Німеччини СДПН Рольф Мютценіх.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на NTV.

“Це не світ, якого зазнають люди, що живуть там. Вони не заслуговують на те, щоб ми сіли за свої столи і просто сказали: “Я більше не налаштований на цю війну”. Ви повинні подивитися правді в очі, і ви просто повинні зрозуміти, що заморожування допомагає агресору”, – заявив він.

Нуріпур попередив, що якщо Україна не поверне собі свої землі, це означає, що “це шаблон для наступної війни”.

Він додав, що суть війни полягає в суверенітеті та самовизначенні народу в Україні.

“Ці люди, які встають і кажуть: “Я зараз клацну пальцями і скажу (президенту України Володимиру, – ред.) Зеленському, що робити”, – це не колонія Німеччини, це незалежна держава”, – наголосив політик.

Заклики до заморожування війни

Лідер німецької парламентської групи СДПН Рольф Мютценіх під час дебатів у Бундестазі минулого четверга заявив про необхідність заморозити війну в Україні.

“Ми повинні говорити не тільки про те, як вести війну в Україні. Ми також повинні думати про те, як заморозити війну і в кінцевому підсумку припинити її”, – заявив він.

Заява Мютценіха викликала різку критику з боку “зелених” і СвДП.

Раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зазначав, що заморожування війни призведе лише до відновлення у великих масштабах.

При цьому прем’єр Британії Ріші Сунак виступав проти різкого припинення бойових дій, оскільки це не буде справедливим та міцним світом для України.

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко заявляв, що заморожування війни Росії проти України можливе лише теоретично. Позиція двох сторін унеможливлює таку можливість.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version