США натякнули на нові важелі тиску на Росію після жорсткої критики Путіна з боку Трампа

У США натякнули на можливість нових важелів тиску на РФ після критики Путіна Дональдом Трампом. Держдеп наголосив на серйозності заяв.

США натякнули на нові важелі тиску на Росію після жорсткої критики Путіна з боку Трампа

Заяви експрезидента США Дональда Трампа щодо агресивної політики російського лідера Володимира Путіна не варто трактувати як ознаку розчарування. Водночас у Вашингтоні наголосили, що у розпорядженні американської влади залишаються ефективні засоби для тиску на Кремль, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на заяву речниці Держдепартамента США Теммі Брюс.

Речниця Держдепу прокоментувала заяви Трампа

Під час спілкування з журналістами Брюс відповіла на запитання щодо ймовірних змін у політиці США після емоційних заяв Трампа. Вона заперечила, що його слова слід розглядати як розчарування у Путіні.

“Це висловлювання людини, яка неодноразово брала участь у процесах мирного врегулювання у різних регіонах. Він чітко формулює свою позицію щодо того, що відбувається”, – зазначила представниця Держдепу.

Вона підкреслила, що подібні заяви слід сприймати серйозно, оскільки США мають у своєму арсеналі потужні інструменти впливу.

У Вашингтоні не виключають додаткових санкцій проти Кремля

Теммі Брюс натякнула, що у США є низка засобів, які можуть бути використані для того, щоб донести чітку позицію Вашингтона до Кремля. За її словами, ці важелі можуть бути задіяні для припинення агресії та припинення кровопролиття в Україні.

“Президент має у своєму розпорядженні низку засобів, які здатні вплинути на ситуацію. І ми готові їх застосувати, якщо обставини того вимагатимуть”, – зазначила вона.

Подібна риторика демонструє готовність США реагувати на дії Росії не лише словами, але й конкретними діями, зокрема в економічній та дипломатичній сферах.

Трамп назвав Путіна божевільним і пригрозив “поганими речами”

Минулого тижня Росія протягом кількох ночей здійснювала масовані удари по території України. Спочатку Дональд Трамп утримувався від коментарів, однак згодом виступив із гострою критикою на адресу Путіна.

У своєму дописі в Truth Social він написав: “З ним щось сталося. Він геть збожеволів!” – маючи на увазі російського диктатора.

Також Трамп заявив, що США активно розглядають можливість запровадження додаткових санкцій проти Росії. У відповідь у Кремлі назвали ці заяви емоційною реакцією екслідера США.

Сьогодні ж Трамп знову розкритикував Путіна за небажання розпочати серйозні мирні переговори з Україною. Він відкрито пригрозив Росії “дуже поганими речами”, не уточнивши, що саме мав на увазі, однак натяк був прозорий.

Раніше експерт пояснив, чому зниження ціни на нафту не буде ефективним інструментом тиску на РФ.

Exit mobile version