Як російські журналісти зустріли Аляску: стадіон, котлети по-київськи та несподівані умови

Російські журналісти, що прибули на Аляску перед зустріччю Путіна і Трампа, розповіли про незвичні умови перебування: від стадіону до котлет по-київськи.

Російські журналісти, що прибули на Аляску перед зустріччю Путіна і Трампа, розповіли про незвичні умови перебування: від стадіону до котлет по-київськи.

Перед самітом президентів Росії та США, Володимира Путіна і Дональда Трампа, російська делегація прибула на Аляску. Їх чекав не лише урочистий прийом, але й незвичні умови розміщення, які журналісти описують як досить екстремальні. Повідомляє сайт Kirovograd з посиланням на російські медіа.

Поселення на стадіоні

Російські кореспонденти опинилися в умовах, далеких від звичних для них готелів. Більшість журналістів була розміщена на стадіоні університету Аляски. Імпровізовані перегородки, душові кабіни і розкладушки між чорними ширмами створювали атмосферу наметового табору. Ті, кому пощастило, оселилися в готелі, розташованому за 15 хвилин від стадіону, але й там не було особливого розкоші. Замість багатого меню – бургери, сендвічі та салати, а в холі готелю — чучела тварин.

https://twitter.com/i/status/1956267546887299238

Котлети по-київськи та двійник Пєскова

На борту спеціального літака, що доставив журналістів на Аляску, їх пригощали котлетами по-київськи, що стало темою для жартів та іронії в соцмережах. Також одна з зустрічей журналістів із місцевими жителями біля ресторану викликала хвилю обговорень. Один з чоловіків з вусами став темою спекуляцій: його прийняли за Дмитра Пєскова, прессекретаря президента РФ. Тривале затримання делегації на літаку, а також поїздка на старому автобусі до місця ночівлі створювали враження несподіваності для російських представників. Самі журналісти зазначали, що місто нагадує їм Ярославську область, через берези та похмуре небо.

Таким чином, навіть перед такою важливою подією, як зустріч президентів, російські журналісти змушені були адаптуватися до незвичних умов перебування на Алясці, які, ймовірно, залишать у них незабутні враження.

Ми вже повідомляли: на Алясці перед самітом Трампа і Путіна пройшов проукраїнський мітинг

Exit mobile version