Принцип роботи криптокредитів та їх основні види

Заробляти в криптоіндустрії можна у різний спосіб, не тільки на волатильності курсів монет.

Онлайн-кредит в криптовалюті – це гарна можливість як для кредиторів, так і для позичальників. Перші можуть позичати свої активи з низькими ризиками, а другі – позичати крипту під низькі відсотки. Вигода є очевидною для обох сторін, що робить такий інструмент популярним на ринку криптовалют України.

Як працює криптокредитування?

Це унікальний фінансовий продукт, який можуть використовувати позичальники за умови внесення застави у якості криптоактивів. Забрати заставу ви зможете після того, як повернете позику і відсотки по ній. Якщо за цей час те, скільки коштує Bitcoin в доларах, зросте, то ви додатково заробите, коли повернете свої заставні монети BTC. Видачею криптокредитів займаються біржі та спеціалізовані майданчики, які зводять кредиторів та позичальників.

Перед оформленням позики оцініть курс криптовалют на сьогодні та їхні найближчі перспективи. Ви можете вибрати кількість активів для позики, термін кредиту, відсоткову ставку. Після схвалення криптопозики ви отримаєте кошти на свій рахунок. На сайті кредитної компанії ви можете ознайомитись із криптовалютами зі списку, які доступні для позики. Криптокредитування побудовано за принципами децентралізації: тут відсутні посередники у вигляді банків чи кредитних спілок. Як результат – більш швидке схвалення заявки та нижчі комісії.

Як і у всіх інших монет, на Біткойн ціна в доларах постійно коливається, що може бути як плюсом, так і мінусом. Якщо вартість крипти опуститься нижче за суму кредиту, то є ризик втрати застави. Тому варто заздалегідь оцінити всі вразливості послуги та використовувати тільки ті кошти, які ви можете собі дозволити втратити.

Які бувають кредити в крипті?

Криптоіндустрія пропонує кілька типів кредитування, де кожен із них має свої нюанси. Ознайомтеся з ними перед тим, як приймати остаточне рішення:

  • Забезпечені кредити. Якщо вам потрібен Біткоїн, Ефіріум або монета STG у борг, то для їх отримання необхідно надати заставу. У якості застави може використовуватися будь-яка інша криптовалюта. Один з найпопулярніших видів позик – USDT-кредит. За рахунок внесення застави ви маєте можливість позичати більше, ніж за незабезпеченої форми кредиту. Але якщо ви не зможете вчасно погасити позику, то ризикуєте втратити заставу.
  • Беззаставні кредити. Якщо серед вимог немає внесення заставної суми, то для запозичення токена STG або іншої крипти оцінюватиметься ваш кредитний рейтинг та доходи. Незабезпечені кредити передбачають більш високі відсоткові ставки.
  • Маржинальна торгівля. Цей вид відрізняється від попередніх. У цьому випадку ви займаєте активи у брокера для криптотрейдингу. При такому варіанті також нараховується відсоткова ставка. Торгуючи на ринку позиковими коштами, ви не тільки збільшуєте розмір потенційного прибутку, а й підвищуєте ризики.

При виборі криптокредиту враховуйте ваші фінансові цілі та терпимість до ризику. Уважне вивчення умов позики дозволить уникнути неприємних ситуацій у майбутньому.

Exit mobile version