У Міненерго пояснили, навіщо Росія поновила обстріли енергетичної інфраструктури


У Міненерго пояснили, навіщо Росія поновила обстріли енергетичної інфраструктури

Ворог поновив обстріли енергетики / Фото: Associated Press

Київ комунікує з усіма країнами, які можуть негайно надати допомогу для проведення ремонтів.

Російські загарбники знову почали обстрілювати енергетичну інфраструктуру, що може свідчити про зміну політичної та економічної ситуації.

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко в етері телеканалу “Ми — Україна“.

“Чому вони зараз вирішили масштабувати це на всю країну? Я думаю, що, по-перше, це те, що економіка показала зростання за останній рік стабільного постачання електроенергії”, – припустив чиновник.

Також, на думку міністра, можуть існувати інші фактори, серед яких спроби Кремля зірвати проведення першої зустрічі щодо української формули миру у Швейцарії.

“Можливо — саміт миру. Це те, що ми стабільно рухаємося вперед. Я думаю, що це є однією з причин цього”, – озвучив думку Галущенко.

Говорячи про допомогу з боку країн Заходу, він заявив, що обладнання для їх ремонту від європейських країн вже в дорозі.

“Литва вже багато зробила, і зараз в процесі. Але не тільки Литва — майже всі наші сусідні країни (допомагають Україні), також Німеччина”, – сказав чиновник.

Міністр додав, що Київ комунікує з усіма країнами, які можуть негайно передати необхідне для проведення ремонту устаткування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міненерго відповіли, чи варто купувати генератори зиму.

Крім того, ми раніше інформували, що у Міненерго відповіли, чи є загроза віялових відключень світла по всій країні: відповідь Міненерго.

tsn.ua