Зеленський відреагував на ракетний удар по Харкову


Зеленський відреагував на ракетний удар по Харкову

Ракетний удар по торговому центру у Харкові / Фото: t.me/synegubov

Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей.

Російські загарбники завдали чергового жорстокий удару Харкову, зокрема вони поцілили у будівельний гіпермаркет просто посеред білого дня.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Станом на зараз відомо, що в гіпермаркеті могли перебувати понад 200 людей.

Усі служби вже на місці надають допомогу – рятують людей і ліквідовують пожежу, яка повністю охопила приміщення, 10 тис. кв. м. Відомо про загиблих і поранених.

“Якби Україна мала достатньо засобів ППО та сучасної бойової авіації, такі російські удари стали б просто неможливими. І саме тому ми звертаємося до всіх лідерів, до всіх держав: нам потрібне значне посилення протиповітряної оборони і достатньо можливостей знищувати російських терористів”, – заявив Зеленський.

Він зазначив, що завдання захисту неба Україні модна виконати разом з міжнародними партнерами.

“Щодня ми закликаємо світ: дайте нам ППО, врятуйте людей. Кожне неприйняте рішення про підтримку – це втрата наших людей”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на момент удару по гіпермаркету у Харкові, за інформацією керівництва, перебувало до 200 людей.

Крім того, ми раніше інформували, що РФ вдарила ракетами по гіпермаркету у Харкові, спалахнула пожежа, багато безвісти зниклих та поранених.

tsn.ua