Які регіони України найбільше страждатимуть від відключень світла


Які регіони України найбільше страждатимуть від відключень світла

Ситуація з електроенергією в Україні складна / Фото: Associated Press

Відключення і обмеження стосуватимуться проблемних регіонів, вважає експерт.

В Україні нормою стали відключення електроенергії, спричинені наслідками російських ударів по українських електростанціях. Як правило, відключення застосовують в пікові години – ввечері та вранці.

Експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук пояснив, які регіони найбільше страждатимуть від відключень світла.

“Відключення і обмеження стосуватимуться проблемних регіонів – центральний Київський регіон, Харків, Одеса, періодично Дніпро і Дніпропетровська область, Львівський регіон. Це ті, хто буде страждати більше за інших. У всіх інших, якщо відключення будуть, то вони будуть 2-3 години максимум на добу”, – сказав він.

Нагадаємо:

Українська енергетика перебуває в складній ситуації і відключення будуть нормою цього літа і взимку, заявив член наглядової ради “Укренерго”, радник прем'єра Дениса Шмигаля Юрій Бойко.

“У цих умовах нам доведеться жити до серпня. Серпень-вересень – я очікую незначне покращення в силу виходу з ремонту атомної генерації”, – заявив він.

Щоб покрити дефіцит Україна мусить імпортувати електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови.

Найближчими днями “Енергоатом” виведе у ремонт ще один енергоблок-тисячник. Враховуючи це, а також зростання споживання електроенергії у липні, дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитись.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Гарна новина про світло! Від 7 червня електроенергії стане більше!

tsn.ua