Сирський повідомив генерала Брауна про потреби української армії

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун / Фото: Associated Press

Темами розмови гловкома ЗСУ з американським колегою були також розбудова фортифікацій та аналіз деяких стратегічних питань на перспективу 2024 року.

У четвер, 28 березня, головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський провів телефонну розмову із головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном. Головком ЗСУ повідомив американського колегу про потреби української армії у найближчі місяці.

Про це йдеться у повідомленні в офіційному Telegram-каналі Олександра Сирського.

Під час розмови український та американський генерали обговорили питання необхідної допомоги США для України, зокрема щодо посилення захисту від російських ракетних та бомбових ударів.

Окрім того, темами розмови були розбудова фортифікацій та аналіз деяких стратегічних питань на перспективу 2024 року. 

“Наші партнери розуміють всі виклики і проблеми. Ми вдячні їм за підтримку. Без такої підтримки нам було б набагато важче воювати з потужним ворогом”, – відзначив Олександр Сирський.

Нагадаємо, цього ж дня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Майком Джонсоном. Він розповів про ситуацію на полі бою, зокрема – стрімке посилення російського повітряного терору.

tsn.ua

Exit mobile version