У Польщі фермери намагалися заблокувати рух поїздів УЗ: чи є затримка потягів

Залізнична колія / Фото: УНІАН

Польські фермери на кордоні з Україною намагалися перешкодити руху поїздів.

На залізничній станції “Дорогуськ” біля кордону з Україною 18 лютого польські фермери, які проводять масштабну акцію протесту, намагалися заблокувати рух поїздів. Діям протестувальників завадили працівники польської поліції.  

Як розповіли в “Укрзалізниці”, залізничне сполучення з Польщею здійснюється в штатному режимі. Пасажирські та вантажні поїзди наразі курсують без ускладнень. 

Компанія уважно стежить за ситуацією на кордоні з Польщею та здійснює взаємодію з прикордонникам, посольством України в Польщі, Міністерством розвитку громад, територій та інфаструктури і Міністерством закордонних справ.

“Укрзалізниця наголошує на неприпустимості блокування руху залізничного транспорту. Вважаємо подібні дії протестувальників обурливими, зважаючи на історію партнерських та економічних відносин між нашими країнами. Крім того, такі дії негативно впливають на забезпечення обороноздатності України та кордонів ЄС від російського агресора”, – наголосили в компанії.

Нагадаємо, 18 лютого польські протестувальники заблокуали рух пасажирськрокого поїзда №119 Київ – Хелм. У поїзді перебувають 260 пасажирів, абсолютна більшість – жінки та діти. Багато пасажирів мали подальші пересадки та перельоти. Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух. 

Читайте також провідні новини дня:

  • Він втік з Росії і воює за Україну: боєць РДК про бої за Авдіївку та сотні росіян, які перейшли на наш бік
  • Трималися 10 років: як ЗСУ хитрощами не дали росіянам влаштувати котел в Авдіївці
  • Курс валют в Україні: долар лихоманить, чого очікувати далі

tsn.ua

Exit mobile version