Шольц назвав умови відкриття ринку ЄС для автомобілів з Китаю

Шольц назвав умови відкриття ринку ЄС для автомобілів з Китаю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час візиту до Китаю заявив, що європейський ринок має бути відкритим для китайських автомобілів, однак застеріг місцевих виробників авто від використання нечесних торгових практик.

Про це повідомляє DW, передає Укрінформ. 

Коментуючи ситуацію з китайськими автомобілями у Європі під час виступу в Університеті Тунцзі в Шанхаї, Шольц нагадав, що коли на європейський ринок виходили японські та південнокорейські автомобілі, також були побоювання втрати ринку виробниками з ЄС.

«Нісенітниці. Зараз у Німеччині є японські автомобілі, а в Японії – німецькі, і те саме стосується Китаю та Німеччини», – сказав канцлер.

За його словами, у певний момент у Німеччині та Європі також будуть китайські автомобілі, але вони мають конкурувати на рівних.

«Єдине, що завжди має бути зрозумілим, це те, що конкуренція має бути чесною. Іншими словами, щоб не було демпінгу, щоб не було перевиробництва, щоб авторські права не порушувалися», – підкреслив Шольц.

Як повідомляв Укрінформ, канцлер ФРН Олаф Шольц у неділю розпочав триденну поїздку до Китаю, одним із ключових питань якої стане обговорення підтримки Пекіном Москви на тлі російського вторгнення в Україну. 

Фото: © dpa / Michael Kappeler/dpa

www.ukrinform.ua