На Полтавщині збудують круп’яний завод

За сприяння USAID АГРО Лохвицький комбікормовий завод, що на Полтавщині, розширює потужності для переробки зерна кукурудзи та гороху – тут збудують круп'яний завод.

Як передає Укрінформ, про це повідомила Програма USAID АГРО у Фейсбуці.

"Програма USAID АГРО підтримала ЛКЗ (Лохвицький комбікормовий завод) у розширенні потужностей для переробки зерна кукурудзи та гороху. В межах проєкту підприємство розширює свою діяльність та розпочинає будівництво круп’яного заводу, що буде виробляти продукт з доданою вартістю: кукурудзяну крупу та борошно, а також переробляти горох", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що потужність заводу становитиме до 120 т зерна на добу. Технічно підприємство завод буде оснащений найсучаснішим обладнанням українського виробника. Запуск виробництва заплановано у листопаді цього року.

ЛКЗ пропонує мікро, малим та середнім фермерам надійне партнерство та співпрацю з вирощування кременистої кукурудзи на таких умовах:

надає посівний матеріал кременистої кукурудзи від провідних виробників на умовах 0/100 з відстрочкою платежу до 1 листопада 2024 року по ціні 100% оплати;

гарантує викуп усього врожаю з площі, де використовувався наданий посівний матеріал, з додатковою надбавкою 10% порівняно з середньою ціною на ринку в момент викупу між трьома сусідніми елеваторами.

Серед вимог до виробників зерна – збір та зберігання врожаю повинні проводитись окремо від інших сортів кукурудзи. Мінімальна площа для посіву – 30 га.

Як повідомлялось, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть співфінансування 20 українським аграрним переробним підприємствам для відновлення та розвитку експортного потенціалу. Кінцевий термін подачі заявок – 31 травня 2024 року.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version