Німеччина запускає нову грантову програму для українського бізнесу

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) розпочинає нову грантову програму для українського бізнесу, розмір гранта на екомодернізацію – до 1 млн євро.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Зазначається, що програму розроблено GIZ за дорученням Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI), представленої Федеральним міністерством довкілля, охорони природи, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Німеччини.

«До участі запрошують підприємства, які хочуть реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва. А також відповідні проєкти, реалізацію яких було розпочато до цього, але зупинено з об’єктивних причин, та якщо підприємства не мають можливості завершити їх власним коштом», – ідеться у повідомленні.

Грантова підтримка передбачатиме співфінансування декількох проєктів із впровадження бізнесом найкращих доступних технологій та методів управління – до 1 млн євро на кожен проєкт.

Прийняття документів для конкурсного відбору вже розпочато.

Серед ключових вимог – проєкт має стосуватись установок, які підпадають під сферу дії та мають проєктну продуктивність відповідно до Директиви 2010/75/ЄС (Додаток І). Підприємство та його потужності мають бути розташовані на території України, окрім тимчасово окупованих територій та територій, де проходять активні бойові дії.

Очікується, що грантова програма Німеччини заохотить український бізнес до екомодернізації ще до повноцінного запуску в Україні реформи зменшення та контролю промислового забруднення.

З умовами участі у програмі можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялось, для впровадження в Україні реформи зменшення та контролю промислового забруднення Верховна Рада має ухвалити євроінтеграційний законопроєкт №6004-д «Про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне для життя і здоров’я довкілля». Поки документ ухвалено у першому читанні.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version