Група Нафтогаз у квітні пробурила понад 40 кілометрів свердловин

Група Нафтогаз у квітні пробурила понад 40 кілометрів свердловин

Бурове управління «Укрбургаз» у квітні встановило рекорд із проходки, пробуривши 40,1 км – це на 24% перевищує попереднє рекордне значення.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група Нафтогаз.

«БУ «Укрбургаз», що є частиною Групи Нафтогаз, б’є рекорди з проходки, пробуривши у квітні 2024 року 40 тис. 059 м. Цей показник на 24% перевищив максимальне історичне досягнення з проходки (32 тис. 423 м) протягом одного місяця, встановлене в листопаді 2023 року», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що таких показників вдалося досягти завдяки якісному плануванню роботи, швидкому будівництву бурових майданчиків, прискореній роботі з мобілізації обладнання та монтажу бурових верстатів, чіткому розподілу автоспецтехніки для пришвидшення початку буріння 9-ти свердловин.

Цьогоріч планується пробурити 365 км. Наголошується, що пришвидшення буріння напряму пов’язане з покращенням показників із видобутку газу.

Як повідомляв Укрінформ, у січні-березні 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023-го Група Нафтогаз збільшила видобуток газу на 12% – до 3,5 млрд кубометрів.

Фото: Група Нафтогаз

www.ukrinform.ua