Привласнив понад ₴1 мільйон: БЕБ оголосило підозру керівнику будівельної компанії

Привласнив понад ₴1 мільйон: БЕБ оголосило підозру керівнику будівельної компанії

Детективи Бюро економічної безпеки у Львівській області повідомили про підозру директору приватного підприємства, який заволодів понад 1,1 млн грн бюджетних коштів, умисно вносячи неправдиві дані до офіційних документів.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ. 

"Встановлено, що підозрюваний уклав договір про виконання будівельних робіт з державним підприємством паливно-енергетичного комплексу. Надалі під час оформлення звітності він вносив неправдиві відомості про вартість виконаних робіт. У такий спосіб підприємець заволодів бюджетними коштами в особливо великих розмірах", – йдеться у повідомленні.

У ході слідства детективи викрили факти легалізації коштів одержаних злочинним шляхом.

Наразі керівнику підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як повідомлялось, нещодавно БЕБ забезпечило відшкодування 4,3 млн грн завданих державі збитків відомим імпортером автозапчастин, скерувавши до суду провадження за фактом ухилення від сплати податків.

Фото: БЕБ

www.ukrinform.ua