Що станеться з вашим тілом, якщо їсти яйця щодня

Що станеться з вашим тілом, якщо їсти яйця щодня

Більша частина вітамінів і мінералів міститься в яєчному жовтку / фото ua.depositphotos.com

Дієтологи розповіли, що станеться з вашим тілом, якщо ви будете їсти яйця щодня, пише журнал Parade.

Як зазначила дієтологиня Керолайн Томасон, яйця – унікальна їжа, оскільки вони містять безліч поживних речовин, корисних для нашого здоров’я. Наприклад: білок, ненасичені жири, вітамін D, залізо, вітаміни групи B і холін, який підтримує мозок та нервову систему.

Фахівець додала, що більша частина білка в яйці міститься в яєчних білках, а більша частина вітамінів і мінералів міститься в яєчному жовтку. З цієї причини особливо корисно їсти яйце цілком.

Відео дня

Лікарка-дієтологиня Меріенн Волш, зі свого боку, додала, що більшість людей можуть їсти яйця навіть щодня й отримувати від них користь без будь-яких недоліків.

Ось 5 змін, які ви можете очікувати, коли почнете їсти яйця щодня:

У вас з’явиться більше енергії. Поєднання білків і жирів у яйцях може допомогти запобігти голоду і зарядити енергією на цілий день.

Вам буде легше зосередитися. Поживні речовини в яйцях такі, як холін, підтримують здоров’я мозку, включно з когнітивними функціями. Дослідження 2018 року показало, що більшість людей не отримують достатньої кількості холіну.

У вас може покращитися настрій. Якщо ви почнете їсти яйця щодня, ви можете помітити підвищення настрою. Існує прямий зв’язок між поживними речовинами в яйцях і поліпшенням психічного здоров’я, стверджують фахівці.

У вас може покращитися зір. Згідно з опублікованим у 2020 році дослідженням, люди, які їли від двох до чотирьох яєць на тиждень, з меншою ймовірністю страждали від захворювань, які можуть викликати нечіткість зору.

Здоров’я вашого серця покращиться. Дослідження показують, що яйця неймовірно багаті на поживні речовини, і навіть Американська кардіологічна асоціація переглянула кількість яєчних жовтків, які вони вважають безпечними для вживання людиною на тиждень. У новій рекомендації йдеться про те, що навіть для людей із серцево-судинними захворюваннями п’ять яєчних жовтків на тиждень безпечні, зазначила дієтологиня Томасон.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, скільки зберігати яйця за кімнатної температури.

www.unian.ua