Нацбанк модернізує системи для забезпечення безперебійної роботи під час відключень світла

Нацбанк модернізує системи для забезпечення безперебійної роботи під час відключень світла

Національний банк України за підтримки Проєкту USAID модернізує власні системи гарантованого електроживлення для забезпечення безперебійної роботи в умовах перебоїв з електропостачанням.

Про це повідомляє пресслужба НБУ, передає Укрінформ.

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» надав Національному банку дизельний генератор та джерела безперебійного живлення. 

"Надання нами цього обладнання має на меті допомогти Національному банку посилити стійкість фінансової системи, забезпечуючи при цьому його здатність підтримувати стабільну діяльність банківської системи та безперебійне здійснення щоденних операцій", – зазначив директор місії USAID в Україні Джеймс Хоуп.

Національний банк прагне розвивати власні системи безперебійного електропостачання, оскільки регулятор забезпечує безперервну роботу банківської системи, функціонування фінансового ринку, проведення готівкових і безготівкових розрахунків, підтримуючи водночас безпеку та стабільність фінансової системи України в умовах воєнного стану.

Як повідомлялося, проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (IBR) – це п’ятирічна програма, яка впроваджується компанією DAI Global LLC, підтримує системні зміни в економіці України і збільшує пропозицію фінансування, доступного для українського бізнесу.

www.ukrinform.ua