Які речі не можна прати разом: поширена помилка, яка може здивувати

Які речі не можна прати разом: поширена помилка, яка може здивувати

Рушники та постільну білизну краще не прати разом / фото ua.depositphotos.com

Експерти розповіли, яка поширена помилка може пошкодити вашу пральну машину і скоротити термін її служби, пише tomsguide.com.

“Ця помилка, ймовірно, не вб’є вашу машину, але може скоротити термін її служби і призвести до дорогого ремонту або навіть до необхідності заміни”, – йдеться в публікації.

Вказується, що йдеться про прання рушників і постільної білизни разом:

Відео дня

“Складати брудні рушники або простирадла разом – поширена звичка, і багато хто вважає, що це може заощадити час або витрату води. Однак фахівці настійно не радять цього робити і пропонують прати ці речі окремо”.

Зазначається, що ці речі мають різну товщину, матеріал і вагу. У підсумку товщина рушників може не тільки пошкодити постільну білизну, а й повільно пошкодити барабан пральної машини.

“Якщо ви, як і багато хто з нас, складаєте брудні рушники, простирадла та підковдри в одне завантаження, ви можете завдати непотрібної шкоди своїй пральній машині, – заявила експерт з побутової техніки Метт Ейрес. – Після додавання води під час прання вага цих речей значно збільшується, а це означає, що ви, ймовірно, перевищуєте рекомендовану межу ваги вашої машини. Згодом надто важкі навантаження можуть призвести до пошкодження підшипників і вала барабана. Рушники, простирадла та підковдри під час спільного прання утворюють єдину грудку, яка може підстрибувати під час прання, спричиняючи пошкодження барабана та внутрішніх частин машини”.

Крім того, рушники і простирадла, як правило, мають різні цикли прання та сушіння. Таким чином, розділивши цикли прання на різні завантаження залежно від їхнього температурного режиму та матеріалів, ви забезпечите правильне очищення обох речей без ризику зносу машини.

Нагадаємо, раніше УНІАН назвав чотири правила по догляду за пральною машиною.

www.unian.ua