Сигнали про невпевненість у собі: названо 8 фраз

Сигнали про невпевненість у собі: названо 8 фраз

Названо фрази, які можуть допомогти визначити невпевнену у собі людину / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Є те, що видає людину з низькою самооцінкою, і є маркери, які свідчать про те, що якась особистість у собі невпевнена.

Низка фраз є словесними сигналами про невпевненість якоїсь людини, пише HackSpirit, посилаючись на відомості психологів. Експерти зазначили, що є вісім висловів, за якими можна зрозуміти, що якійсь особі впевненості у собі бракує.

Зокрема, йдеться про фразу “вибачте, але…”, коли після сполучника людина ділиться власною думкою і при цьому вже ніби за неї перепрошує, оскільки вона може відрізнятися від того, що думають ті, хто її слухає.

Відео дня

Є ще такі фрази-ознаки невпевненої людини:

 • “Це просто везіння” – про невпевненість у власних силах може свідчити те, що особистість постійно приписує свої досягнення удачі, а не звертає увагу на те, що доклала до цього зусиль;
 • “Я не експерт, але…” – таким чином особистість ніби захищає себе від незгоди чи критики;
 • “Як ви вважаєте, це нормально, якщо…” – люди, яким бракує впевненості, можуть часто запитувати дозволу тоді, коли робити цього не потрібно;
 • “Це, мабуть, дурне запитання, але…” – якщо особистість має сумніви у цінності своїх запитань чи думок, то це ознака недостатнього рівня впевненості у собі.
 • Крім того, люди, яким бракує певності, можуть стверджувати – “я не можу це зробити”, “я, ймовірно, зазнаю невдачі”, “я просто недостатньо хороший”.

  Цікаві новини – сьогодні це варте уваги

  Раніше УНІАН дізнався, що видає нехороших людей. Експерти назвали способи поведінки, за якими можна визначити, що особистість не така хороша, якою б хотіла здаватися. Зокрема, один з таких маркерів – непослідовність дій.

  www.unian.ua