Фонд держмайна продає Лохвицький спиртовий комбінат за ₴11,3 мільйона

Фонд державного майна України проведе 5 березня приватизаційний аукціон з продажу ДП «Лохвицький спиртовий комбінат» у м.Заводському Полтавської області.

Про це повідомила пресслужба ФДМУ у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Оголошено аукціон з приватизації ЄМК ДП «Лохвицький спиртовий комбінат», що на Полтавщині. Торги відбудуться у систему Prozorro.Продажі 6 березня, цінові пропозиції приймаються до 5 березня», – йдеться в повідомленні.

Стартова ціна лота — 11,33 млн грн.

До складу єдиного майнового комплексу входять 107 зареєстрованих одиниць нерухомого майна (виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди тощо). Також є 32 одиниці інженерних споруд. Загальна площа об’єктів нерухомості становить 28,6 тис. кв. м, всі активи розташовані на Полтавщині в Миргородському районі.

Також у підприємства є 21 одиниця транспорту і спецтехніки, зокрема вантажні автомобілі, трактори, причеп та тепловоз.

Загальна площа п’яти земельних ділянок під комплексом становить 19,7 га.

У Фонді наголошують, що майновий комплекс об’єкту підійде для багатьох категорій інвесторів, оскільки виробництво підлягає відновленню. Також на базі ДП можна створити переробне підприємство або релокувати бізнес із тимчасово окупованих територій.

Як повідомлялося, Фонд державного майна 26 лютого – 1 березня 2024 року провів 18 приватизаційних аукціонів, за результатами яких до бюджету буде залучено 219,6 млн гривень.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version