Треба за 11 секунд знайти писанку, яка вирізняється зі 127: пасхальна головоломка

Потрібно розшукати на головоломці писанку, яка не така, як решта / колаж з фото pinterest.com та УНІАН

Вже зовсім скоро Пасха 2024 в Україні (цьогоріч відзначається 5 травня), і пасхальна тема розкрита навіть у візуальних головоломках, які дозволяють добре пропрацювати уважність та зібраність.

Загадки на пасхальну тему бувають дуже різні. Одна з них може видатися дуже складною – серед 127 писанок за 11 секунд необхідно розшукати ту, яка чимось виділяється серед решти.

Під час виконання завдання потрібно звертати увагу на дрібниці. Якщо швидко все “просканувати”, то, можливо, ви знайдете зачіпку, яка дозволить зрозуміти правильну відповідь. 

Відео дня

Слід спробувати вкластися у відведену кількість часу, але якщо це не вдасться, – дозвольте собі працювати довше. 

Треба розшукати писанку, яка не така, як усі, на зображенні / колаж УНІАН

Якщо ви не здогадалися, яка писанка вирізнялася, ми покажемо правильну відповідь. Одна з писанок розмальована трохи не так, як інші. 

Вирізняється писанка, яка знаходиться у четвертому рядку знизу / колаж УНІАН

Така дуже складна головоломка вже опублікована

Раніше УНІАН розмістив візуальну загадку з цифрами. На малюнку серед великої кількості чисел 6264 треба було знайти цифру, яка вирізняється.

На виконання завдання було відведено 12 секунд. Є кілька порад щодо того, як впоратися вчасно, зокрема, варто не відводити погляд від зображення, коли очі стомляться, а просто примружуватися.

www.unian.ua

Exit mobile version