“Будьте сміливими і праві” — найкраща порада Сатьї Наделли від попередника

Колишній генеральний директор Microsoft, Сатья Наделла, поділився історією про найважливішу пораду, яку він отримав від свого попередника Стіва Балмера після того, як у 2014 році став на чолі компанії.

"Будьте сміливими і праві" — найкраща порада Сатьї Наделли від попередника

Колишній генеральний директор Microsoft, Сатья Наделла, поділився історією про найважливішу пораду, яку він отримав від свого попередника Стіва Балмера після того, як у 2014 році став на чолі компанії. Порада Балмера стала ключем до успіху Наделли як лідера однієї з найбільших технологічних компаній світу, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на CNBC.

Порада від Стів Балмера: “Будьте сміливими і праві”

Як пише CNBC, Стів Балмер дав Наделлі просту, але потужну пораду: “Будьте сміливими і будьте праві”. Ці п’ять слів стали для Сатьї Наделли основою для подальшої стратегії керівництва компанією.

Наделла пояснює, що ці слова стали однією з найкращих порад, які він коли-небудь отримував. “Якщо ви не сміливі, ви не досягнете успіху, а якщо ви не праві, вас не буде на цій посаді”, — поділився думкою Наделла.

Простота поради і її глибокий зміст

На перший погляд, порада може здатися очевидною, однак саме ці слова нагадали Сатьї Наделлі, що для того, щоб залишити свій слід у великій компанії, потрібно бути не лише правильним у своїх рішеннях, а й сміливим у діях. За словами Наделли, важливо бути готовим до великих змін і брати на себе відповідальність за рішення.

Лідерські принципи в інших технологічних компаніях

Ця порада не є унікальною для Наделли. Багато інших керівників успішних технологічних компаній, таких як Джефф Безос з Amazon, також підкреслюють важливість сміливості та правильності в ухваленні рішень. Принципи лідерства Amazon вказують на те, що справжні лідери повинні не лише “мислити масштабно”, а й часто бути “правими”.

Наделла погоджується з цими твердженнями, додаючи, що найуспішніші генеральні директори — це ті, хто постійно шукає нові ідеї та знання для ухвалення правильних рішень і не бояться вносити радикальні зміни.

Також ми писали чи варто панікувати через турбулентність.

Exit mobile version