В Україні продовжується зниження курсу долара в обмінних пунктах. Євро також подешевшало на декілька копійок, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на PolitExpert.
Станом на ранок 22 травня середній курс продажу долара в обмінниках знизився на 5 копійок і становить 41,60 гривень. Курс євро впав на 5 копійок і тепер дорівнює 47,25 гривень.
В обмінних пунктах долар купують в середньому по 41,10 гривень, євро – по 46,50 гривень.
На міжбанку курс долара наразі варіюється в межах 41,44-41,49 грн/долар (купівля-продаж), що є зниженням на 1 копійку порівняно з попереднім днем.
Курс долара та євро знизилися: останні зміни на 22 травня
Національний банк України (НБУ) також зафіксував зниження курсу долара. Це вже другий день поспіль, коли курс долара продовжує знижуватися.
Офіційний курс на 22 травня 2025 року встановлено на рівні 41,436 гривень за 1 долар, що означає зниження на 0,0491 гривні.
Офіційний курс євро на цей день становить 46,9138 гривень за 1 євро, що є підвищенням на 0,2617 гривні.
Зниження курсу долара та євро в Україні: що відбувається на валютному ринку?
Курс долара продовжує коливатися біля найнижчого рівня за останні два тижні щодо інших основних валют. Курс пари євро-долар на цей момент становить 1,1326.
Важливою подією на ринку є голосування щодо податкового законопроєкту президента США Дональда Трампа, яке відбудеться в Палаті представників у найближчі години. Інвестори стурбовані, що цей законопроєкт може додати близько 3,8 трильйона доларів до загального боргу США, що наразі становить 36 трильйонів доларів.
Курс долара на міжбанку та офіційний курс: як реагує ринок на зміни?
Водночас, інвестори звертають увагу на ріст альтернативних активів, таких як біткоїн та золото. Біткоїн досяг історичного максимуму в 111 862 доларів, частково завдяки тому, що інвестори шукають варіанти для диверсифікації своїх активів, обираючи криптовалюти замість традиційних американських активів. Золото також виграло в цій ситуації, досягнувши двотижневого максимуму на рівні 3325 доларів за унцію.
Раніше ми писали про новий вектор валютної політики України.
Коментувати