“Безсоромний крадій їжі”: які породи собак не знають, коли ситі

"Безсоромний крадій їжі": які породи собак не знають, коли ситі

Лабрадори-ретривери не розуміють, коли ситі, зазначили експерти / фото pixabay.com

Деякі породи собак не знають, коли вони ситі, тому, щоб ці тварини залишалися здоровими, потрібно стежити, щоб вони не крали їжу, ретельно контролювати розмір їхніх порцій, а також слідкувати за тим, скільки вони важать.

Лабрадори-ретривери – це “безсоромні крадії їжі”, пише The Scotsman, посилаючись на дані Американського кінологічного клубу. За відомостями експертів, ця порода входить у топ-3 породи, які схильні до зайвої ваги. 

Зазначається, що пси цієї породи можуть їсти, поки не захворіють. Кінологи додали, що у цих собак є ген, який не дозволяє мозку реєструвати, що вони ситі, тому тварини можуть знову бути голодні, навіть якщо зовсім недавно їли.

Відео дня

"Безсоромний крадій їжі": які породи собак не знають, коли ситі

Кінологи назвали лабрадорів-ретриверів “безсоромними крадіями їжі” / фото pixabay.com

У топі також опинилися біглі. Цю породу вивели для того, щоб вона завдяки своєму чудовому нюху вистежувала для мисливців різних тварин. Зараз свій нюховий талан представники цієї породи використовують для того, щоб знайти шматочки їжі, зокрема, і в смітнику.

"Безсоромний крадій їжі": які породи собак не знають, коли ситі

Біглі можуть вишукувати залишки їжі / фото pixabay.com

Такси також були виведені для того, щоб шукати здобич як на землі, так і під нею, і вона теж може мати проблеми з вагою. Собаки цієї породи можуть випрошувати їжу. Їх потрібно навантажувати фізично, щоб вони лишалися стрункими та здоровими.

"Безсоромний крадій їжі": які породи собак не знають, коли ситі

Таксам потрібні фізичні навантаження / фото pixabay.com

Яка порода собак сильна та любляча

Кінологи повідомляли, що ротвейлери, які були добре навчені, можуть бути відданими й ніжними домашніми улюбленцями. Експерти підкреслили, що ці пси невиправдано мають репутацію агресорів.

www.unian.ua