“Собака на липучці”: названо найбільш люблячих псів

"Собака на липучці": названо найбільш люблячих псів

Угорську вижлу називають “собакою на липучці” / фото pixabay.com

Є порода собак, яку називають “собака на липучці” – це угорська вижла. Пси цієї породи дуже люблячі, вони готові бути поруч з господарем під час будь-якого заняття – плавання, прогулянки чи просто лежання на дивані.

Ще до найбільш люблячих собак відносяться лабрадори-ретривери, пише The Scotsman, посилаючись на відомості Кінологічного клубу. Кінологи зазначають, що ці тварини здатні навіть просто біля туалету чекати на свого господаря. Є мінус – лабрадор-ретривер часто страждає від тривоги розлуки.

"Собака на липучці": названо найбільш люблячих псів

Лабрадор-ретривер – це також дуже любляча порода / фото pixabay.com

У трійку найбільш люблячих тварин також входять німецькі вівчарки. Експерти зазначили, що ці пси мають погану репутацію сторожових, армійських та поліцейських собак, але причина того, чому вони так добре роблять цю роботу, полягає в тому, що вони дуже люблять своїх керівників та власників, тому намагаються захистити їх та догодити їм навіть, якщо їм самим загрожує небезпека.

Відео дня

"Собака на липучці": названо найбільш люблячих псів

Німецькі вівчарки дуже люблять своїх господарів, зазначили експерти / фото pixabay.com

Цікава новина про породи собак – зараз це варто прочитати

Кінологи раніше повідомили, що є низка порід собак, які люблячі та м’язисті. До топ-3 таких тварин входять турецький кангал, тибетський мастиф, а також ротвейлер.

www.unian.ua