Фонд гарантування продає пул активів Златобанку

Фонд гарантування продає пул активів Златобанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж пул активів АТ «Златобанк», стартова ціна лоту – 167,7 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"21 травня 2024 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться повторний аукціон з продажу пулу активів АТ «Златобанк», що ліквідується Фондом гарантування вкладів", – йдеться в повідомленні.

До складу лоту увійшли всі активи, які обліковуються на балансі банку та мають бути реалізовані, а саме: частка корпоративних прав у статутному капіталі ТОВ «Торгово-логістичний комплекс «Арктика» в розмірі 21,05%, права вимоги та майнові права за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання і фізичними особами, які частково знаходяться в заставі Національного банку України, дебіторська заборгованість суб’єктів господарювання і фізичних осіб тощо.

Деякі контрагенти, а відтак і включені до складу лоту активи, пов’язані між собою та з акціонерами АТ «Златобанк».

Забезпеченням за кредитами виступають, зокрема: об’єкти житлової, комерційної нерухомості та земельні ділянки (зокрема, квартира загальною площею 47,9 кв м у м. Києві, нежитлові приміщення загальною площею 152,0 кв м у м. Харкові, нежитлові будівлі площею понад 15,5 тис. кв м у Дніпропетровській області та дві земельні ділянки загальною площею 5,96 га у Київській області), повітряні судна (два літаки Боїнг 737-500 1993 р. в. з двома двигунами типу CFM56-3С-1) та фінансова порука.

Торги будуть проходити за голландською моделлю аукціону. 

Як повідомлялося, за січень-березень 2024 року до банків, які перебувають у процесі ліквідації під управлінням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, надійшло 878,9 млн грн.

www.ukrinform.ua