У Канаді заморозили російського майна й коштів на понад $350 мільйонів

У Канаді заморозили російського майна й коштів на понад $350 мільйонів

У рамках впровадження економічних санкцій проти РФ за порушення суверенітету України у Канаді було заблоковано активів і коштів на загальну суму понад 457 млн канадських доларів (більше 350 млн дол США).

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявили у Королівській канадській кінній поліції, відповідальній за контроль за дотриманням санкцій.

“З 24 лютого 2022 року у Канаді загалом було заморожено активів на 140,1 млн канадських доларів у еквіваленті й припинено фінансових транзакцій на понад 317,2 млн дол, відповідно до заборон, визначених Актом про спеціальні економічні заходи стосовно Росії”, – заявили правоохоронці.

У поліції додали, що заблокували також фінансових операцій на суму 387,2 тис канадських дол й заморозили активів на 116,1 тис дол, пов’язаних із підсанкційними білоруськими особами.

Додамо, що минулого разу подібні монетарні дані стосовно канадських антиросійських санкцій було оприлюднено у вересні минулого року і з того часу загальна вартість замороженого майна й коштів зросла всього на 16 млн канадських дол, хоча перелік підсанкційних осіб був розширений.

Як повідомлялося, Канада розширила санкції щодо Росії через її незаконну військову співпрацю із КНДР.

www.ukrinform.ua