Краще так не робити: 6 найгірших рішень, які ви можете прийняти в житті

Краще так не робити: 6 найгірших рішень, які ви можете прийняти в житті

Нерішучість може паралізувати та завадити вам рухатися вперед / фото ua.depositphotos.com

Життя – це серія рішень, які так чи інакше впливають на наш добробут і майбутнє. Експерти з різних галузей виокремили кілька критичних частих помилок, які призводять до значного жалю і перешкоджають особистісному зростанню, пише newtraderu.com.

Ось шість найгірших рішень, які ви можете прийняти у своєму житті, на думку експертів:

Ставити очікування інших вище за свої бажання та цінності. Це може призвести до незадоволеного життя і відірваності від свого істинного “я”. Доктор філософії та клінічний психолог Сюзанна Мансер заявила, що часто ми більше дбаємо про те, чого хочуть інші, а не ми самі, і це робить нас “виснаженими та незаземленими”.

Відео дня

Рішення припинити навчання. Постійне навчання необхідне для особистого та професійного зростання. Зупинка цього процесу може призвести до застою в житті та обмеження вашого потенціалу. Особистісний тренер Емі Брахт пояснила, що коли ми перестаємо шукати нові дані та інформацію, наші почуття притупляються до можливостей життя і роблять нас трохи нудними.

Ухвалення рішень зі страху або занепокоєння. Вкрай важливо робити вибір, ґрунтуючись на ясному, раціональному мисленні, а не на емоційних реакціях, зазначила консультантка з управління кар’єрою і життям Рут Шимель.

Невідверте спілкування. Нездатність повідомити про свої справжні почуття та потреби може призвести до непорозуміння та напружених стосунків. Автентичне спілкування має вирішальне значення для підтримання здорових зв’язків. Одне з найгірших рішень, які ви можете ухвалити, – це не ділитися своїми мріями з людьми, які вам небайдужі та які піклуються про вас, зазначила тренерка з комунікацій і взаємин Мерилін Сазерленд.

Зрада себе або інших. Це рішення часто призводить до глибокого жалю та емоційного болю, стверджують фахівці.

Не приймати рішення взагалі. Нерішучість може паралізувати і завадити вам рухатися вперед по життю. Ухилення від ухвалення рішень через страх зробити неправильний вибір може призвести до втрачених можливостей і застою, зазначила доктор юридичних наук Дженніфер Харгрейв.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, які 3 звички зроблять стосунки успішними, на думку психолога.

www.unian.ua